Tο Συντονιστικό της Οργάνωσης Μελών ΣΥΡΙΖΑ Π.Σ. Αιγίου σας προσκαλεί την ερχόμενη Τετάρτη 15/05/2024 στο Cafe ΗΑΒΙΤ στις 11:00 π.μ. όπου θα παρευρεθεί η Υποψήφια Ευρωβουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ Π.Σ. Μέλπω Λεκατσά. .Σας περιμένουμε για γνωριμία με την υποψήφια, ανταλλαγή απόψεων και ενημέρωση για τις ευρωεκλογές.
Αρχική Δυτ.Ελλάδα Αίγιο Αίγιο: Περιοδεία της υπ.ευρωβουλευτού Μέλπως Λεκατσά – Υποδοχή από τον ΣΥΡΙΖΑ