Την Κυριακή 26 Μαΐου πραγματοποιήθηκε η ένατη αγωνιστική του 7ου Καλαβρυτινού Αθλητικού Ανταμώματος των Πολιτιστικών Συλλόγων. Τα αποτελέσματα των αγώνων είναι τα έξης:
Καρνέσι-Λευκάσιο 6-9
Τριπόταμα-Κρινόφυτα 0-3 (άνευ αγώνα)
Φίλια-Χόβολη 6-2
Κλειτορία-Παγκράτι 3-0 (άνευ αγώνα)
Μετά την ολοκλήρωση της πρώτης φάσης του 7ου Καλαβρυτινού Αθλητικού Ανταμώματος των Πολιτιστικών Συλλόγων, τα ζευγάρια στη φάση των προημιτελικών, που θα διεξαχθούν την Κυριακή 2 Ιουνίου 2024 είναι τα έξης:
Κρινόφυτα (1) – Χόβολη (8)
Λευκάσιο (2) – Τριπόταμα (7)
Καρνέσι (3) – Φίλια (6)
Κλειτορία (4) – Παγκράτι (5)