Αρχική Τοπικά Νέα Καμενιάνοι Καμενιάνοι-Δροβολοβό-Δεσινό τιμούν το εικοσιένα!! Τοπικά ΝέαΚαμενιάνοι Καμενιάνοι-Δροβολοβό-Δεσινό τιμούν το εικοσιένα!! 27/03/2024 FacebookTwitterWhatsAppΤυπώνωViber Σε πείσμα των καιρών και της ερημοποίησης της υπαίθρου, οι Καμενιανίτες- Δροβολοβίτες & Δεσινιώτες στήνουν ψηλά τις σημαίες των ιδανικών και κρατούν Θερμοπύλες!! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Καμενιάνοι: Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν – Γράφει ο Γεώργιος Δ. Φωτόπουλος. ΚΑΜΕΝΙΑΝΟΙ-ΔΡΟΒΟΛΟΒΟ: ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ «Καμενιάνεια 2024» Πρόγραμμα εκδηλώσεων