Αρχική Δυτ.Ελλάδα Πάτρα Μέσα σε οικογενειακό κλίμα πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας στην έδρα του... Δυτ.ΕλλάδαΠάτρα Μέσα σε οικογενειακό κλίμα πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας στην έδρα του εργαστηρίου «BIORMONIKH OE» 27/01/2024 FacebookTwitterWhatsAppΤυπώνωViber Μέσα σε οικογενειακό κλίμα πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας στην έδρα του εργαστηρίου «BIORMONIKH OE»! Με τις καλύτερες ευχές για το 2024 από μία υπέροχη, καταρτισμένη και εξειδικευμένη ομάδα! Χρόνια πολλά με υγεία σε όλες και όλους! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Ώρα Πατρών: “Τερατουργήματα στην πόλη…” Χριστίνα Αλεξοπούλου: 546.000 ευρώ στον Δήμο Πατρέων από το πρόγραμμα «Φορτίζω Παντού» Σκηνές τραγωδίας στο Νοσοκομείο Ρίου: 38χρονη έγκυος υπέστη 3 ανακοπές, νεκρό το μωρό