Με τη στήριξη της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας θα πραγματοποιηθεί ο Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδος στις νεότευκτες αθλητικές εγκαταστάσεις του σκοπευτηρίου πήλινου στόχου Φαρρών Ερυμάνθου.
Ό αγώνας, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 3 Μαρτίου 2024, με την συμμετοχή αθλητών σκοπευτών από όλη την Ελλάδα, αποτελεί πρωτοβουλία του Αθλητικού Σκοπευτικού Ομίλου Δυτικής Ελλάδας.
Αρχική Δυτ.Ελλάδα Περιφέρεια Με τη στήριξη της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας το Κύπελλο Ελλάδας Σκοποβολής